all-season-letna-zimska

155/65R14 75T RXMOTION 4S

Ширина

Профил

Дијаметар

Шара

Тежински индекс

Брзински индекс

Бренд

Сезона

RR

WR

Noise

Шифра: AA019113 Категории: Ознаки: