-10%Продаденоzimska

155/65R14 75T TS860

5,570 ден 5,013 ден

Шифра: AA010423 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона