all-season-letna-zimska
ROADX

155/80R13 79T RXMOTION 4S

Профил

80

Ширина

Дијаметар

R13

Сезона

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

79

Бренд

Брзински индекс

T

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA019116 Категории: Ознаки: