165/50R15 76V PROXES TR1 XL

Шифра: AA022260 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Шара

PROXES TR1

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона