all-season-letna-zimska
GENERAL TIRE

165/60R14 75H ALTIMAX A/S 365

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

A/S 365

Runflat

0

Тежински индекс

75

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

E

Noise

71

Шифра: AA010855 Категории: Ознаки: