Продаденоletna

165/65R13T ECOCONT.3

4,120 ден

Шифра: AA001161 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R13

Шара

ContiEcoContact 3

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона