-30%letna

165/65R14 79T TOURING TA

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

Touring

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона

Шифра: AA016576-18 Категории: Ознаки: