letna
ROADX

165/65R15 81H RXMOTION H12

Профил

65

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

81

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019118 Категории: Ознаки: