letna
CONTINENTAL

165/65R15 81T ECOCONTACT 3

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiEcoContact 3

Runflat

0

Тежински индекс

81

Бренд

Брзински индекс

T

RR

E

WR

B

Noise

71

Шифра: AA005240 Категории: Ознаки: