Продаденоza-site-sezoni

165/65R15 81T TYCS TL

4,220 ден

Шифра: 503607 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Шара

CELSIUS

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона