all-season-letna-zimska
ROADX

165/70R14 85T RXMOTION 4S XL

Профил

70

Ширина

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

85

Бренд

Брзински индекс

T

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA019267 Категории: Ознаки: