letna
ROADX

175/55R15 77H RXMOTION H12

Профил

55

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

77

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019119 Категории: Ознаки: