ПродаденоOUTLET 2017zimska

175/65R14 82T ALPIN A4

5,100 ден

Шифра: AA004579-17 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

Alpin A4

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона