Продаденоletna

175/65R14 82T Nano Energy 3

3,440 ден

Шифра: AA022229 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона