175/65R14 82T WinterContact TS870

5,090 ден

Шифра: AA023283 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона