175/65R14 86H ALL SEASON XL RI

Шифра: AA019092 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

All Season

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона