all-season-letna-zimska

175/65R15 84H RXMOTION 4S

Ширина

Профил

Дијаметар

Шара

Тежински индекс

Брзински индекс

Бренд

Сезона

RR

WR

Noise

Шифра: AA019120 Категории: Ознаки: