Продаденоletna
CONTINENTAL

175/70R13 82T EcoContact 6

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона

Шифра: AA021789 Категории: Ознаки: