Продаденоletna

175/70R13 82T Nano Energy 3

3,290 ден

Шифра: AA022235 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона