Продадено

175/70R13 82T POLARIS 5

Шифра: 502792 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R13

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд