all-season-letna-zimska

175/70R14 88T RXMOTION 4S XL

Ширина

Профил

Дијаметар

Шара

Тежински индекс

Брзински индекс

Бренд

Сезона

RR

WR

Noise

Шифра: AA019270 Категории: Ознаки: