Продаденоza-site-tereni-i-sezoni

175/80R16 91S Open Country AT+

7,310 ден

Шифра: AA020801-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

80

Дијаметар

R16

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

S

Брзински индекс

S

Бренд

Сезона