185/55R14 80H RP203

Шифра: 503863-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R14

Шара

RP203

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона