letna
CONTINENTAL

185/55R15 82H CEC 5

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiEcoContact 5

Runflat

0

Тежински индекс

82

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA011171 Категории: Ознаки: