Продаденоletna

185/55R15 82V MP270

2,480 ден

Шифра: 503804 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R15

Шара

MP270

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона