letna
CONTINENTAL

185/60R14 82H EcoContact 6

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

82

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA016863 Категории: Ознаки: