letna
ROADX

185/60R14 82H RXMOTION H11

Профил

60

Ширина

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

82

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019188 Категории: Ознаки: