185/60R14 86H AllSeasonContact XL

Шифра: 502779 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R14

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона