letna
CONTINENTAL

185/60R15 84H CPC 5

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiPremiumContact 5

Runflat

0

Тежински индекс

84

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA008100 Категории: Ознаки: