-10%letna

185/60R15 84H E PRIMACY

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: AA022368 Категории: Ознаки: