letna
ROADX

185/60R15 84H RXMOTION H12

Профил

60

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

84

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019272 Категории: Ознаки: