Продаденоza-site-sezoni

185/60R15 84T TYCS

4,910 ден

Шифра: 503591 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R15

Шара

CELSIUS

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона