Продаденоletna

185/60R16 86H Proxes CF2

7,020 ден

Шифра: AA020160 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона