letna
ROADX

185/65R14 86H RXMOTION H11

Профил

65

Ширина

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

86

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019273 Категории: Ознаки: