Продаденоzimska

185/65R14 86T POLARIS 5

Шифра: 502581 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона