Продаденоzimska

185/65R14 86T Wintoura

3,220 ден

Шифра: AA015861 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R14

Шара

Wintoura

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона