Продаденоall-season-letna-zimska
ROADX

185/65R15 88H RXMOTION 4S

Профил

65

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion 4S

Тежински индекс

88

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA019122 Категории: Ознаки: