letna
ROADX

185/65R15 88H RXMOTION H12

Профил

65

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

88

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019190 Категории: Ознаки: