letna
CONTINENTAL

185/65R15 88T EcoContact 6

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

88

Бренд

Брзински индекс

T

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA017093 Категории: Ознаки: