letna
ROADX

185/70R14 88H RXMOTION H11

Профил

70

Ширина

Дијаметар

R14

Сезона

Шара

RX Motion H11

Тежински индекс

88

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

C

Noise

70

Шифра: AA019274 Категории: Ознаки: