Продаденоletna

195/40R17 81V SC3 FR XL

Шифра: 501068 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R17

Шара

ContiSportContact 3

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона