letna

195/45 R14 77V Proxes TR1

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R15

Шара

PROXES TR1

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 501627 Категории: Ознаки: