Продаденоletna
ROADX

195/45R15 78W RXMOTION H12

Профил

45

Ширина

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

RX Motion H12

Тежински индекс

78

Бренд

Брзински индекс

W

RR

E

WR

C

Noise

71

Шифра: AA019174 Категории: Ознаки: