Продаденоletna
CONTINENTAL

195/50R15 82H EcoContact 6

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

82

Бренд

Брзински индекс

H

RR

C

WR

A

Noise

75

Шифра: AA016896 Категории: Ознаки: