letna
CONTINENTAL

195/50R15 82H Ultra Contact

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Шара

Ultra Contact

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: 501281 Категории: Ознаки: