Продаденоall-season-letna-zimska

195/50R15 82V ALL SEASON TA

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Тежински индекс

82

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA017376 Категории: Ознаки: