Продаденоletna
CONTINENTAL

195/50R15 82V EcoContact 6

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

82

Бренд

Брзински индекс

V

RR

B

WR

B

Noise

71

Шифра: AA019307 Категории: Ознаки: