letna
ROADX

195/50R15 82V RXMOTION H12

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R15

Шара

RX Motion H12

Runflat

0

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

RR

E

WR

C

Noise

71

За производот е веќе побарана понуда!
Шифра: AA021822 Категории: Ознаки: