195/55R15 85H PXCF2

Шифра: 503589-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R15

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона