letna
CONTINENTAL

195/55R16 87T EcoContact 6

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

87

Бренд

Брзински индекс

T

RR

A

WR

A

Noise

71

Шифра: AA019377 Категории: Ознаки: